Globus Mu Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Globus Mu Online Forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Според вас лажат ли с смс ите

Go down 
4 posters

Били ли сте мамени сас смс и не е ли излалнявана досега ваша порачка
ДА
Според вас лажат ли с смс ите I_vote_lcap60%Според вас лажат ли с смс ите I_vote_rcap
 60% [ 3 ]
НЕ
Според вас лажат ли с смс ите I_vote_lcap40%Според вас лажат ли с смс ите I_vote_rcap
 40% [ 2 ]
Общо гласове : 5
 
Poll closed

АвторСъобщение
GaMeHeRo
G0dL1k3
G0dL1k3
GaMeHeRo


Брой мнения : 357
Join date : 02.01.2009
Age : 31
Местожителство : Kazanlak

Според вас лажат ли с смс ите Empty
ПисанеЗаглавие: Според вас лажат ли с смс ите   Според вас лажат ли с смс ите EmptyПет Яну 02, 2009 6:11 am

Били ли сте измамени досега сас смс ите Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
GaMeHeRo
G0dL1k3
G0dL1k3
GaMeHeRo


Брой мнения : 357
Join date : 02.01.2009
Age : 31
Местожителство : Kazanlak

Според вас лажат ли с смс ите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас лажат ли с смс ите   Според вас лажат ли с смс ите EmptyПет Яну 02, 2009 6:13 am

Не секи пат но има случеи в които несе изламняват порачки или поне не с точност..
На мен лично ми се е случвало 2пати ведаж порачах ГД сет а ми дадоха 2 оражия за мг и 2 армора бронзе и то единия само фул и след тва когато си порачах гд сет ми го дадоха но без ботс нз зашо но и 4 порачки са ми изпални ли с точност Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
balchikbg
Noob
Noob



Брой мнения : 5
Join date : 02.01.2009
Age : 39
Местожителство : Balchik

Според вас лажат ли с смс ите Empty
ПисанеЗаглавие: Според вас лъжат ли ви с смсите   Според вас лажат ли с смс ите EmptyПет Яну 02, 2009 6:24 am

Ами ти си щастливец че пан са ти изпълнили нещо аз си седя с пръст в устата.....
Върнете се в началото Go down
MupoH4o
Noob
Noob



Брой мнения : 19
Join date : 31.12.2008

Според вас лажат ли с смс ите Empty
ПисанеЗаглавие: MupoH4o   Според вас лажат ли с смс ите EmptyПет Яну 02, 2009 6:44 am

Затова е добавена ръчна поръчка ! Там може да се чака 12 часа но всичко идва !!
Върнете се в началото Go down
balchikbg
Noob
Noob



Брой мнения : 5
Join date : 02.01.2009
Age : 39
Местожителство : Balchik

Според вас лажат ли с смс ите Empty
ПисанеЗаглавие: Според вас лъжат ли ви с смсите   Според вас лажат ли с смс ите EmptyПет Яну 02, 2009 7:02 am

Добре, обаче аз така и не мога да разбера ще ми бъде изпълнена поръчката за сет или ще пия една студена вода ....
Върнете се в началото Go down
GaMeHeRo
G0dL1k3
G0dL1k3
GaMeHeRo


Брой мнения : 357
Join date : 02.01.2009
Age : 31
Местожителство : Kazanlak

Според вас лажат ли с смс ите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас лажат ли с смс ите   Според вас лажат ли с смс ите EmptyПет Яну 02, 2009 9:11 am

Така рачната порачка наистина се измалнява но на мен парвата ми порачка която напражих за ГД сет ми го даде без боотс иначе се измалнява
Върнете се в началото Go down
Contess
Noob
Noob



Брой мнения : 29
Join date : 05.01.2009

Според вас лажат ли с смс ите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас лажат ли с смс ите   Според вас лажат ли с смс ите EmptyПон Яну 05, 2009 8:54 am

баси темата jocolor
Върнете се в началото Go down
GaMeHeRo
G0dL1k3
G0dL1k3
GaMeHeRo


Брой мнения : 357
Join date : 02.01.2009
Age : 31
Местожителство : Kazanlak

Според вас лажат ли с смс ите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас лажат ли с смс ите   Според вас лажат ли с смс ите EmptyПон Яну 05, 2009 11:12 am

Еми ко ле има хора които смятат че са излагани затова направих темата да си кажат мненията и админа да обясни Cool Cool Cool afro
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Според вас лажат ли с смс ите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас лажат ли с смс ите   Според вас лажат ли с смс ите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Според вас лажат ли с смс ите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кое GM според вас е наи жестоко с playerite.
» Кои според вас е наи силен в сезон 3 еп 1 :)
» Кои Според вас е наи добрият ГМ от изброените Вав темата
» Кои от посечените ГЕРОИ е наи често онлаин според вас
» Според Вас Справя Ли Се WeaK като гаме мастер :)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Globus Mu Forum :: Отдел Чистота :: Кошче-
Идете на: